Dom

Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. profil firmy

profil firmy
Shenzhen City Teveik Technology Co, Ltd. , położony w pięknym nadmorskim mieście - Shenzhen, jest profesjonalnym producentem, który poświęca na badania i rozwój, produkcję i marketing części i materiałów eksploatacyjnych do medycznych urządzeń elektronicznych.

Projektujemy i produkujemy pokrewne produkty dla różnych medycznych urządzeń elektronicznych, takich jak czujniki SPO2, jednorazowe czujniki SpO2, kable rozszerzające SpO2, kable EKG, kable EKG, elektrody EKG, kable i przewody Holtera, materiały elektrochirurgiczne, kable IBP, przetworniki IBP, Sondy temperatury, mankiety NIBP, przetworniki płodu, przetwornik ultradźwiękowy, kabel EEG, pulsoksymetr itp.

Teveik jest dość profesjonalną fabryką o wysokiej jakości ducha wiary i dążeniu do doskonałości, podejmujemy nieustające wysiłki na rzecz udoskonalenia technologii i jakości naszych produktów.

Jednocześnie dla postępu w naszej fabryce wykorzystujemy nowoczesne myślenie o modelach zarządzania, wzmocnienie nowoczesnego zarządzania przedsiębiorstwem oraz promowanie rozwoju i produkcji nowych produktów przez nasz profesjonalny zespół high-tech. Regularnie trenujemy nasze sztabie w celu podniesienia ich umiejętności, wartości i odpowiedzialności społecznej.

W zakresie produkcji i testowania konfigurujemy perfekcyjne urządzenia produkcyjne i przyrządy testujące, aby zapewnić skuteczną jakość i cykl dostaw.

Specjalizujemy się w dostarczaniu najbardziej niezawodnych OEM / ODM sprzętu medycznego dla krajowych i zagranicznych producentów, zapewniając idealne profesjonalne programy usług dla krajowych i zagranicznych dystrybutorów; A także dostarczamy niezawodne i trwałe produkty dla szpitali; Skupiamy się na naszych klientach i dostarczamy całościowe rozwiązanie spełniające ich wymagania o wysokiej jakości.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Luty 2007 - Kabeil technology Co., Ltd. Została założona w Hongkongu

Maj, 2008-Shenzhen biuro Kabeil Technology Co, Ltd.was założona w Shenzhen

Czerwiec 2009 - biuro Qingdao firmy Kabeil technology Co., Ltd. Została założona w Qingdao

Styczeń 2010 - firma Kabeil Technology Co., Ltd. Został wylogowany w Hongkongu

Styczeń 2010 - firma Kveina Technology Group Limited została znaleziona w Hongkongu

Luty 2010 r., Fabryka Shenzhen (Shenzhen City Teveik Technology Co., Ltd) została znaleziona.

Marzec 2015 - firma Kveina Technology Group Limited została przemianowana na Kveina Technology Limited

video
<-Video Images->
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Teveik

Ilość pracowników : 110~130

Coroczne wyprzedaże : 3000000-4000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Teveik Technology Co., Ltd. Certyfikaty